שידות לחדרי ילדים

שידות מיועדים להרבה חללים בבית. יש סגנון של עיצובים שונים והיופי של השידות בולט כבר למרחוק.  יש שידות המיועדות לחדרי שינה שידות לחדרי ילדים ותינוקות ועוד.  יש הרבה אנשים האוהבים שידות מעץ מלא ובצדק, הן יפות, מחזיקות הרה זמן והכי חשוב כי הן יותר יציבות במיוחד כאשר מדובר על שידות לחדרי ילדים הבטיחות היא הנושא החשוב ביותר במקרים אלה. יש צבעים שונים של שידות לחדרי ילדים, ילדות למשל תאהבנה את גוון השמנת של השידות שלהן, והבנים יאהבו צבעים כהים יותר.  ניתן לעצב שידות בנישות שונות כמו למשל שידות העשויות מגבס שיכולות להיות יעילות בהרבה מקומות בבית כמו למשל בסלון או באזור המטבח ופינת האוכל.

שידות לחדרי ילדים

אילו שידות מומלצות לחדרי הילדים?

מומלץ לרכוש שידות לחדרי ילדים העשויות מעץ מלא ושאין להן פינות חדות שכך הילדים חלילה, לא ייפצעו. רצוי שהשידה תהיה במיקום נוח שתהיה גישה לילד או לילדה כאשר הם מעוניינים לקחת משהו מהשידה. שידות לחדרי ילדים הן אינן יקרות וניתן למצוא אותן בחנויות הרהיטים השונות המוכרות ריהוט לילדים. תוכלו לרכוש ו שידות לילדים לחוד ולעצב את   החדר כראות עינכם. ניתן תמיד להוסיף פריטים מעניינים בחדרי הילדים. חשוב כי על השידה יהיו לפחות שניים עד שלושה מדפים על מנת שיהיה מקום להנחה של החפצים השונים. ניתן לקבל אחריות על השידות או על פרטי הריהוט השונים לילדים שרכשתם ברוב חנויות הרהיטים, היו וישנה אחריות לגבי בטיחותו של המוצר במיוחד כאשר מדובר על ילדים.

מנגנון סגירה בטיחותי עבור שידות לפעוטות ותינוקות

יש שידות המיועדות לפעוטות ותינוקות שהן בעלות מנגנון סגירה מיוחד. המנגנון, מונע תאונות כמו סגירה של אצבעותיהן במגירה שהיא עשויה להיות כבדה וכדומה. לילדים שהם נמצאים כבר בגילאי בית הספר, ניתן למצוא שידות גם בשולחן הכתיבה שלהם ששידות במקומות אלה הן יעילות ונוחות כאשר הילד מעוניין בחפצים שונים הקשורים להכנת שיעורי הבית או למשחק עם המחשב. ניתן למצוא עיצובים שונים של שידות לחדרי ילדים בכל מיני חנויות רהיטים המתמחות בממכר של רהיטי ילדים.