שם:
טל':
אימייל:
 
 

 

לפרטים נוספים
מיטה דגם 001
דגם: מיטה דגם 001
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
מיטה דגם 004
דגם: מיטה דגם 004
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
מיטה דגם 005
דגם: מיטה דגם 005
לפרטים נוספים>>
לפרטים נוספים
מיטה דגם 002
דגם: מיטה דגם 002
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
מיטה דגם 003
דגם: מיטה דגם 003
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
מיטה דגם 006
דגם: מיטה דגם 006
לפרטים נוספים>>

מיטות זוגיות

במאמר זה תמצאו מקבץ טיפים שימושי על מיטות זוגיות של רשת בן איתי. מיטות זוגיות נראות קלות לרכישה, שכן מדובר בהוצאה גדולה אשר בני הזוג יעדיפו לשכוח בשל המחיר הגבוה. בפועל, קנית מיטה יכולה להיות מהנה ופוריה מאד אם יודעים כיצד לעשות זאת נכון. במאמר זה יירשמו טיפים שונים לרכישת מיטות זוגיות בצורה הנבונה ביותר. מיטות זוגיות הן מיטות המשמשות את שני בני הזוג ולכן חשוב ששניהם יהיו שותפים להחלטה. חשוב ששניהם ירכשו את המוצרים הנלווים למיטות הזוגיות, בייחוד השידות עליהן ניתן להניח את החפצים לשימוש יום יומי. מעוניינים לדעת על מה בני הזוג צריכים להסתכל שעה שהם בוחרים מיטות זוגיות ? גשו למקבץ הטיפים שלפניכם:

בחירת בסיס המיטה הזוגית

בסיס המיטה הזוגית עשוי בדרך כלל מעץ, והוא מגיע בשתי גרסאות עיקריות: ריבוע עץ גדול אשר שקוע בתוך בסיס המיטה. בתוך ריבוע זה נכנס מזרון זוגי ריבועי. הסוג השני הוא בסיס המורכב משורת קרשים, עליו מונח המזרון הזוגי. חשוב להתבונן בכמה שיותר מיטות זוגיות משני הסוגים ולהחליט החלטה משותפת על בסיס נוחות המיטה, היקף המקום שהמיטה מסבה לזוג שבודק אותה, ולבסוף – יש לבחון את המראה החיצוני שלה ולהחליט אם היא מעוצבת ויפה מספיק לטעמם של בני הזוג.

בחירת מזרון המיטה הזוגית

מזרון המיטה הזוגית מגיע אף הוא בכמה סוגים: מזרון קפיצים, ומזרון שקוע. שני סוגי המזרונים זמינים ברמות הקשחה שונות. אנו ממליצים להתייעץ עם אורתופד בטרם רכישת המזרון וכמובן לבדוק כמה שיותר מזרונים בטרם תגבשו דעה על מזרון נבחר. על פי רוב, למיטה זוגית שהבסיס שלה מורכב מקרשים מתאים מזרון קפיצים ולמיטה בעלת שקע ריבועי מתאים מזרון שקוע. עובדה זו מקלה עבורכם את הבחירה של מיטות זוגיות, שכן אם חשתם שביעות רצון ממזרון מסוים, כבר תדעו איזה בסיס אתם צריכים לקנות.

 מיטות זוגיות לעומת יתר אביזרי חדר השינה

זוג ממוצע מקדיש חשיבה רבה יותר עבור מיטות זוגיות מאשר עבור יתר רכיבי חדר השינה. מיטות זוגיות הן הרכיב העיקרי והחשוב בחדר השינה, אשר משמש אתכם על בסיס יומיומי. לכן המחשבה שיש להשקיע במיטות זוגיות גדולה, ותהליך ההגעה להחלטה ארוך. הדרך היעילה ביותר לקנות מיטות זוגיות היא לבדוק מזרונים ולקנות את הבסיס שתואם למזרון הנבחר.