שם:
טל':
אימייל:
 
 

 

מזרנים

היום יש כל כך הרבה סוגים של מזרנים בשוק, עד שאנו נוטים להתבלבל.  כדאי כי תמצאו מידע על סוגי מזרנים ויצרנים של מזרנים. יש כמה קריטריונים ברורים לבחירת מזרן. דבר ראשון שעלכם לבדוק היא דרגת הקושי של המזרנים, המחיר וסוג המזרן. מזרנים עולים היום בין 900-15,000 ש"ח, לכן רצוי כי נגדיר את התקציב לפני שאנו יוצאים לרכוש מזרן. כדאי כי באולם התצוגה של המזרנים או בחנויות המוכרות מזרנים, תבדקו את המזרן ותנסו כמה מהם, לפני שתחליטו על אחד שיתאים לכם.  כדאי כי תתייעצו עם המוכרים בחנויות המזרנים השונות ותספרו להם על הרגלי השינה שלכם, כמו למשל אם אתם אוהבים מזרנים קשיחים או רכים.

מזרנים איכותיים

ספרו למוכר אם יש לכם רגישות בגב או בצוואר

מי שיש לו פריצת דיסק וסובל מכאבי גב או צוואר, כדאי כי יציין זאת בפני המוכרים בחנויות המזרנים . המוכרים בחנויות מזרנים, יודעים להתאים את המזרנים לאנשים שיש להם בעיות אורתופדיות. יש כמה סוגים של מזרנים, יש מזרני גומאוויר, מזרני ספוג, מזרון קפיצים ועוד. יש חנויות מזרנים, המאפשרים לקחת את המזרן לניסיון ולאחר מכן תוכלו להחליט אם המזרן מתאים לכם או לא.  כדאי לישון יותר משלושה לילות על המזרן, על מנת שכך תוכלו להחליט אם הוא אכן מתאים לכם. יש היום מזרנים המתאימים לאנשים שיש להם אלרגיות, היום יש כל כך הרבה שכלולים בתחום המזרנים שלכל אחד ניתן להתאים את המזרן שיתאים לו ממש כמו כפפה ליד.

מדוע כל כך חשוב לבחור מזרן טוב?

אדם שאינו ישן כראוי הבריאות שלו עלולה להיפגע. ממש כמו מזון, השינה היא חשובה לנו מאוד ולכן המזרן שאנו נישן עליו לפחות למשך כמה שנים טובות חייב להיות מתאים לנו. במידה ואינכם ישנים טוב ויש ברשותכם מזרן כבר כמה שנים, סימן שהגיע הזמן להחליף אותו. יש כל כך הרבה סוגי מזרנים שהם  מיוצרים בטכנולוגיות חדישות כמו למשל מזרנים שנשארים יבשים ומעניקים שינה נוחה ובריאה. אם אדם אינו ישן טוב, הוא עלול לא להיות מרוכז בעבודה ולהיעשות עצבני, לכן אין כמו שינה רגועה והשקעה במזרן איכותי תועיל לכם