שם:
טל':
אימייל:
 
 

 

לפרטים נוספים
כורסאת טלויזיה 1
דגם: כורסאת טלויזיה 1
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
כורסאת טלויזיה 6
דגם: כורסאת טלויזיה 6
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
כורסאת טלויזיה 2
דגם: כורסאת טלויזיה 2
לפרטים נוספים>>
לפרטים נוספים
כורסאת טלויזיה 3
דגם: כורסאת טלויזיה 3
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
כורסאת טלויזיה 4
דגם: כורסאת טלויזיה 4
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
כורסאת טלויזיה 5
דגם: כורסאת טלויזיה 5
לפרטים נוספים>>

כורסאות טלוויזיה

כורסאות טלוויזיה תוכלו לקנות במגוון גדול מאוד של צבעים. בין אם אתם אוהבים צבעי פסטל רכים, בין אם אתם אוהבים צבעים צעקניים וצבעוניים ובין אם אתם אוהבים צבעים אשר משדרים קור ומודרניות כמו אפור ושחור תוכלו לבחור כורסאות טלוויזיה אשר עונות בצורה הטובה ביות על הטעם שלכם. כורסאות בד בצבעים שונים יכולות להוסיף הרבה מאוד יופי לבית ואפילו לרענן את המראה שלו. אם יש לכם כורסאות טלוויזיה שנמאס לכם מהצבע שלהן ואתם רוצים להנות מכורסאות טלוויזיה בעלות צבעים חדשים ומרעננים אתם ממש לא חייבים לקנות כורסאות טלוויזיה חדשות. במקום זאת, ניתן לשלוח כורסאות טלוויזיה ישנות אל הרפד שיתקין להן ריפוד חדש וכך תהנו מכורסאות טלוויזיה ישנות שנראות ומרגישות כמו כורסאות טלוויזיה חדשות.
 
כורסאות טלוויזיה באות לא רק במגוון גדול של צבעים אלא גם במגוון גדול של הדפסים. אם מתחשק לכם לשבת על כורסאות טלוויזיה דמויות עור תוכלו לקנות כורסאות טלוויזיה עם הדפסים של זברה או עם הדפסים מנומרים. בנוסף, תוכלו לקנות כורסאות טלוויזיה עם הדפסים של מרובעים או עם הדפסים של שורות. הדפסים יכולים להוסיף הרבה ענייה לכל כורסא ולהפוך את אותן כורסאות טלוויזיה למעניינות יותר ולמעוצבות יותר. כמובן שבמקרים מסויימים גם כורסאות טלוויזיה חלקות, בלי הדפסים מיוחדים, יכולות להיות נפלאות ולהשתלב בצורה נהדרת עם המראה הכולל של הבית כולו. ניתן גם לשלב בין כורסאות טלוויזיה עם הדפסה, למשל, עם ספות חלקות או לשלב ספה שיש עליה הדפסה יחד עם כורסאות טלוויזיה חלקות.
 
כורסאות טלוויזיה כמובן צריכות להתאים במראה שלהן לא רק לספה אלא גם לחדר כולו בו הן נמצאות. הצבע של הכורסאות טלוויזיה צריך להתאים לצבע של כל שאר האלמנטים בחדר: כורסאות טלוויזיה צריכות להתאים לוילונות, כורסאות טלוויזיה צריכות להתאים לשטיחים, הן צריכות להתאים לריצוף וכן הלאה. בהתאם לגודל של החלל ולא רק בהתאם לעיצוב, בו נמצאות הכורסאות טלוויזיה – למשל הסלון, יש לבחור גם את הגודל של כורסאות טלוויזיה.