ארונות

במאמר זה נסקור בפניכם מספר סוגים של ארונות לכל מטרה. המאמר יתחיל בארונות לחדרי ילדים ויסיים בארונות היוקרה למבוגרים. ארונות הם רהיטי חובה בכל בית אשר נועדו לאחסון תכולת הבגדים. לכן, חשוב לבחור במוצרים עמידים אשר יישמרו לזמן רב ככל הניתן, ואשר מסוגלים לשאת את כל תכולת הביגוד שלך. ארונות הדור הנוכחי הנם ארונות מעוצבים ולא רק מנשא לבגדים, ולכן חשוב להתייעץ גם במעצב פנים שיסייע לכם לבחור ארונות אטרקטיביים מבחינה זו:

ארונות לחדרי ילדים

ארונות חדרי הילדים הם ארונות בצבעים בהירים – בדרך כלל לבן או ורוד. ארונות אלו משמשים בעיקר את הגיל הרך את גם ילדים בגילאי 3-7. בארונות אלו יש, על פי רוב, 3 קומות לאחסון בגדים ומדף נוסף לאחסון שונות כמו מצעים. בנוסף, ישנו סט של 3-5 מגירות לאחסון גרביים וחלקי ביגוד קטנים על מנת למנוע את אובדנם. ארונות אלו יכולים להיות עשויים הן מפלסטיק והן מעץ.

ארונות מעוצבים

ארונות נוער

ארונות בחדרי נוער הנם ארונות גדולים ומעוצבים יותר. ארונות אלו מכילים שני תאים לאחסון בגדים – לפחות: 3 קומות בכל מדף. בנוסף, ישנו תא שלישי לאחסון בגדים לתלייה מהצווארון. בארונות אלו ישנם קומות עליונות לאחסון בגדים רזרביים ומצעים, וכן תאים קטנים רבים לעיצוב גרביים המצויים בתחתית הארון בדרך כלל. ארון הנוער הנפוץ ביותר מבחינת שילוב החומרים הוא ארון עץ עם פרזול אלומיניום, אם כי ניתן לעתים להבחין גם בפרזול מפלסטיק ואפילו מעץ.

ארונות מבוגרים

ארונות אלו יכולים לשמש הן זוגות והן יחידים. הם מזכירים במראה שלהם ארונות נוער, רק שבקרב מבוגרים נהוג לרכוש כמה סטים של ארונות כאלו ולהציבם בחדר ארונות, או לרכוש ארון אחד לחדר השינה ולאחסנו כארון קיר. פטנטים אלו נועדו לחסוך מקום רב בשטח הבית שלכם. שיטה נוספת לחיסכון במקום היא קניית ארונות הזזה של http://www.riviera.co.il: ארונות אשר ניתן להזיז שמאלה או ימינה את דלתם. לעתים, הדלת משמשת גם כמראה על מנת שתוכלו להתאפר ולהתייפיף בשעה שתתלבשו. ארונות מבוגרים נחשבים לארונות המפנקים מבין כל הסוגים שהוזכרו עד כה. אנו ממליצים להקים חדר ארונות למי שיש חדרי שינה קטנים או להציב את הארון בתוך הקיר.